tel. 29383961 | info@celogudri.lv
 
www.CeļoGudri.lv
Objekta pamatinformācija
Objekta karte
Objekta komentāri

Bamba Leo - bārs, kafejnīca

curesobavep06

12.03.2017 10:37
The best associations are very selective about who is entitled to wear their ‘Badge of Office’. These marketing agencies are the hiring agent for the stores and restaurants. If you're hoping to boost your metabolism without spending 14 hours a week at the gym, calorie shifting is one such way to do it.

Best Tips to Learn How to Write an Analysis Essay
Writing Chapter 3 of Your Dissertation: Methodology
What Influences Your Grades … Except Your Performance?
Best tips to learn how to write an analysis paper
Avoid These Grammatical Mistakes in Your Essay


I want to thank you and other staff members of canadian pharmacy for your continous coordination and support for customers. Visiting a coastline resort is likewise a neat concept for celebrating summer vacations. disguising the origin of any information or inquiry transmitted through the Website; f.

Andris

22.07.2015 21:58
Nu varen foršs iestādījums. Štrunts par to.
, ka jāgaida, vismaz zinu
, ka netiek atsildīts, bet tiek gatavots un kvalitāte izcila. Lai veicas kafejnīcai un personālam. Daudz apmierinātus klientus...

Inese

21.07.2015 00:07
Kafejnīca Bamba Leo.Arī mēs bijām neapmierināti ar šīs kafejnīcas personāla apkalpošanu. Oficianbtes ne tikai nenāca ilgi , bet arī apkalpoja ļoti nelaipni, it kā viņai viss kristu uz nerviem, katrs klienta jautajums. Bija ļoti nepatīkami ! Tik ļoti saslavēta vieta, bet apkalpošana lika vilties. Kad metene, kas bija kopā ar manīm parprasija oficiantei kas ir piedevās pie dienas piedāvājuma , oficiante paskatījaās ar tādu sejas izteiksi it kā, es nezinu kas viņai būtu pajautāts.

p.s. vēl pamanīju, ka divas oficiantes (blondīne un tumšmate) savā starpā apsmej vai pasmejās par klientiem ! Kas vispār nav pieļaujami manuprat. Kafejnīcu apmeklējām 2015. gada jūlija mēnesī.

Roberts

29.06.2015 13:18
Viesmīle ar īsiem blondiem matiem bija ļoti nelaipna, redzēja ka esam gatavi pasūtīt ēdienu un pat saucām bet demonstratīvi pagāja garām 3 reizes!
Ja cilvēkam nepatīk savs darbs tad tādā nav jāstrādā!

Sopraanooo

29.06.2015 13:17
Vienkārši briesmīga apkalpošana! Ne tikai lēna, bet arī nepieklājīga! Ēdienu jāgaida mūžību! Tas, ka nevar maksāt ar karti arī ir ļoti neērti! Briesmīgi neapmierinātajai blondajai (īsiem matiem) viesmīlei ieteiktu pameklēt citu profesiju!

Pievienot komentāru

 
*Ceļo Gudri patur tiesības nepublicēt un dzēst rupjus, nepatiesus vai aizskarošus komentārus un spamu.
© 2017 Ceļo Gudri IK. Visas tiesības rezervētas
tel. 29383961, info@celogudri.lv