tel. 29383961 | info@celogudri.lv
 
www.CeļoGudri.lv
Objekta pamatinformācija
Objekta karte
Objekta komentāri

Plūdu stabs

OBJEKTS ATRODAS
Plūdu stabs. Foto: I. Paikena, www.celogudri.lv
Plūdu stabs. Foto: I. Paikena, www.celogudri.lv
Iepriekšējā bilde
Plūdu stabs. Foto: I. Paikena, www.celogudri.lv 2010. un 2011. gada plūdu atzīmes. Foto: I. Paikena, www.celogudri.lv 2010. un 2011. gada plūdu atzīmes. Foto: I. Paikena, www.celogudri.lv Plūdu stabs. Foto: I. Paikena, www.celogudri.lv Plūdu stabs. Foto: I. Paikena, www.celogudri.lv Plūdu stabs. Foto: I. Paikena, www.celogudri.lv Plūdu stabs. Foto: I. Paikena, www.celogudri.lv
Nākošā bilde
Strenči, Strenču nov., Vidzemes reģ., LV-4730
Patīk/nepatīk attiecība
8 - patīk, 1 - nepatīk
Apskates objekts

Apraksts

Starptautiskajā plostnieku pilsētā Strenčos ir uzstādīts “Plūdu stabs”. Tas veidots no ozolkoka, stabam dziļi veidnēs ielieti betona pamati, izgatavots jumtiņš. Ar VUGD Strenču posteņa atbalstu tika noteiktas vietas, no kurām ar niveliera palīdzību uz „Plūdu staba” varēja veikt precīzas atzīmes par 2010. un 2011. gada plūdu līmeņiem. Ap „Plūdu stabu” apļa veidā noklāts bruģis. Ir radīts jauns, interesants apskates objekts pilsētā.

Blakus “Plūdu stabam” izgatavoti un uzstādīti divi masīvi ozolkoka soliņi. Zem soliņiem nelieli betona pamati, kuros iebetonēti plakandzelži, pie kuriem soliņi pieskrūvēti, lai varētu nodrošināt to ilgstošāku ekspluatāciju. Soliņi kopā ar „Plūdu stabu” veido nelielu interesantu atpūtas zonu. (Avots: Strenču novada pašvaldības mājas lapa)
1038 skatījumi
© 2017 Ceļo Gudri IK. Visas tiesības rezervētas
tel. 29383961, info@celogudri.lv