tel. 29383961 | info@celogudri.lv
 
www.CeļoGudri.lv
Objekta pamatinformācija
Objekta karte
Objekta komentāri

RroOomM - grillbārs, restorāns

Grill – bārs – restorāns RroOomM
Grill – bārs – restorāns RroOomM
Grill – bārs – restorāns RroOomM Grill – bārs – restorāns RroOomM Grill – bārs – restorāns RroOomM
Lielā iela 31, Talsi, Talsu nov., Kurzemes reģ., LV-3201
mob.:
+371 20200522
Patīk/nepatīk attiecība
26 - patīk, 3 - nepatīk
Restorāns
Grill – bārs – restorāns RroOomM
P.
10:00-22:00
O.
10:00-22:00
T.
10:00-22:00
C.
10:00-22:00
P.
10:00-...
S.
10:00-...
Sv.
12:00-22:00

Apraksts

Grill – bārs – restorāns RroOomM neapšaubāmi atrodas Talsu gleznainākajā vietā - pašā vecpilsētas sirdī, ar pasakaini skaistu skatu uz Talsu ezeru un pilskalnu. Patīkama apkalpošana un izmeklēti ēdieni. 
Restorāna ēdienkarte ir piemērota gan ikdienas vakariņām, gan īpašiem pasākumiem - lietišķiem darījuma cilvēkiem un romantiku mīlošiem atpūtniekiem.

Restorāns lepojas ar saviem steikiem un citie m gardiem grillējumiem kā arī pašu gatavotajiem desertiem, no kuriem siera kūka jau kļuvusi par restorāna firmas zīmi. Restorāns uztur kontaktus ar vietējiem zemniekiem svaigu, kvalitatīvu un bioloģiski audzētu produktu iegādes nodrošināšanai, atbilstoši sezonālajām iespējām.

Katru darba dienu no 12:00 līdz 16:00 restorānā iespējams nobaudīt īpašos pusdienu piedāvājumus - 2.80 Ls par kompleksajām pusdienām - zupu un pamatēdienu, vai arī pamatēdienu un desertu pēc jūsu izvēles. Dzēriens ir iekļauts cenā.

Piedomājot par to, lai arī mazpilsētas dzīvi un ikdienu padarītu daudzveidīgāku un interesantāku, regulāri piedāvājam izbaudīt ekskluzīvas, nebijušas izklaides un tematiskos vakarus, kas ienes dinamiskumu provinces ikdienā un dāvā gan talsiniekiem, gan mazpilsētas viesiem īpašu vakaru ar jaukām emocijām. 

Jau pirmā darbības gada laikā restorāns var lepoties ar tādiem sportiskiem pasākumiem kā „RroOomM brīvdabas DROSMES RINGS” un „RroOomM OPEN AIR HOCKEY CUP”, akustiskajiem vakariem ar vietējo muzikantu, piemēram, Dzintara Čīčas un tādu viesmākslinieku kā Ūdrītis muzikālajiem priekšnesumiem un vairākiem tematiskajiem vakariem: „Suši ballīti”, „Meksican Fiesta” un „Taizemiešu noslēpumaino garšu piedzīvojumu”, "gruzīņu SUPRU" ar brīvdabas kino u.c.

Rostorāns kopumā spēj uzņemt līdz 100 viesiem. Vasaras sezonā Grill – bārs – restorāns RroOomM piedāvā ieturēt maltīti saulainajā vasaras terasē ar pasakainu skatu (līdz 50 cilvēkiem). Terase ir savienota ar pirmā stāvā esošo launge bāru, kas paredz vietas aptuveni 10 cilvēkiem un kabarē stilā ieturēto zāli, kas var ietilpināt vēl 16 viesus. Vēsturiskajās pagraba telpās, kur valda senatnes gars un īpaša pagājušo gadsimtu aura, pašreiz piedāvājam vēl divas zāles, kas viesiem tiek atvērtas ziemas sezonā vai pēc īpaša pieprasījuma - tai skaitā mūsu omulīgā kamīnzāle un netradicionālā stilā ieturētā "vannu zāle", kurā viesi var baudīt maltīti "sēžot vannās". Telpās atrodas arī īpaša, vēsturiska pazemes aka (tagad dēvēta par Laimes aku). 

Viesībām, privātām ballītēm vai korporatīviem pasākumiem RroOomM piedāvā savas plašās telpas un restorāna cienīgu apkalpošanu. Piedāvājam arī izbraukuma pakalpojumus klientu izvēlētajās telpās ar mielastu un apkalpošanu. Katram pasākumam šefpavārs sastādīs īpaši Jūsu vajadzībām atbilstošu ēdienkarti ar gardām uzkodām un grillējumiem.

Uz tikšanos!

Pakalpojumi

Norēķini skaidrā naudā
Ēdināšana
Daudzveidīga ēdienkarte grillējumi
izsmalcināti steiki
salāti
pašmāju deserti
Īpašie pusdienu piedāvājumi darba dienās (plkst. 12:00 - 16:00) EUR 3.98
LVL 2.80
Banketu zāle
Zāle 30 pers.
Banketu apkalpošana
Izbraukumu banketi
Klientu izvēlētā vietā un telpā
1855 skatījumi
© 2017 Ceļo Gudri IK. Visas tiesības rezervētas
tel. 29383961, info@celogudri.lv