tel. 29383961 | info@celogudri.lv
 
www.CeļoGudri.lv
Objekta pamatinformācija
Objekta karte
Objekta komentāri

Saules zirgi - zirgu izjādes

Jaunlaulāto izjāde
Jaunlaulāto izjāde
Jaunlaulāto izjāde Jaunlaulāto vizināšana ratos Ponija prieki
Upes iela 33a, Zvejniekciems, Saulkrastu pag., Saulkrastu nov., Rīgas reģ., LV-2161
mob.:
+371 29460788
Patīk/nepatīk attiecība
14 - patīk, 1 - nepatīk
Zirgu izjādes

Apraksts

Mēs, Saules zirgi esam kupla kompānija, atrodamies netālu no jūras, tāpēc ar mums kopā būs visforšāk sagaidīt saullēktus un saulrietus. Piedāvājam doties jaukās izjādēs pa apvidu – mežu, gar jūras malu vai aplokā kopā ar mūsu skaistuļiem – Rozi, Biti un Haribo. Tāpat mūsu kuplajā kompānijā ir divi Šetlandes poniji – Bimini un Fatima. Ar viņiem kopā jautrība un prieki garantēti mūsu mazajiem apmeklētājiem. Zirgi ir ļoti labestīgi, draudzīgi, ar viņiem var droši doties pastaigās, tie nebaidās no transportlīdzekļiem.

Ķēvīte Roze – mūsu  kinozvaigzne, žurnāla Cosmopolitan jubilejas numura „nagla”. Brīvdabas teātra izrāžu „dīva”. BBC reklāmas aktrise. Pacietīgi un nosvērti vizina bērniņus, omītes un opīšus līdz  90 gadiem.  Viņas platā un ērtā mugura lieliski silda, tā ir palīdzējusi aizmirst par gūžas un muguras sāpēm daudziem mūsu apmeklētājiem. Fotogrāfa I. Evertovska fotogrāfija ar Rozi ieguvusi vairākas godalgas izstādēs un prezentācijās.Vizina jaunlaulātos ratos un jāšus.

Ķēvīte  Bite  kopā ar Rozi piedalījusies filmēšanās gan LTV, gan BBC, foto sesijās. Ar Biti jājis pats Minhauzens. Piedalījusies neskaitāmās kāzās, vecmeitu, vecpuišu ballītēs, zvejnieku dienā, pilsētas svētkos, brīvdabas izrādēs, muzeja atklāšanas pasākumos, kristībās, bērnu vasaras nometnēs, mākslinieku plenērā un citur.
Zirgu puika Haribo - 9 gadus vecs sporta zirgs ar platiem un patīkamiem riksīšiem un lēkšiem. Labestīgs.

Ponijmeitenīte Fatima un ponijpuika Bimini – atceļojuši pie mums no tālās Vācijas.  Viņi cītīgi vizina bērniņus, čāpo ļoti pacietīgi un nesūdzās. Ik pa brīdīm izmanto iespēju ienākt istabā, lai izspiestu ko garšīgu. Bijuši Saulkrastu pilsētas svētkos, kristībās, teātra izrādēs, fotosesijās, kāzās, izbraukumos uz dzimšanas dienas svinībās, bērnu vasaras nometnēs, un daudzkur citur. Šie divi ir pat mūsu kaimiņu labākie draugi, jo ar viņiem zāliena pļaušanā nespēj sacensties pat labākās pļaujammašīnas.

Pakalpojumi

Izjādes
Pa apvidu gar jūru
pa mežu
aplokā
Zirgi lielie 3
poniji 2
Cena ar pavadoni 1 h EUR 17.07
LVL 12
bez pavadoņa 1 h EUR 14.23
LVL 10
pastāvīgiem klientiem 1 h EUR 11.38
LVL 8
Vizināšanās zirga pajūgā
Vizināšanās ar ratiem 1 h EUR 42.69
LVL 30
Pasākumu organizēšana
Kāzu programma fotografēšanās ar zirgiem
jaunlaulāto vizināšana ratos 1 h EUR 71.14
LVL 50
Atlaides
Pastāvīgiem klientiem 1 h EUR 11.38
LVL 8
Dāvanu kartes
3063 skatījumi
© 2017 Ceļo Gudri IK. Visas tiesības rezervētas
tel. 29383961, info@celogudri.lv