tel. 29383961 | info@celogudri.lv
 
www.CeļoGudri.lv
Objekta pamatinformācija
Objekta karte
Objekta komentāri

Vīns.lv - mājas vīna darītava

Normunda Labrenča mājas vīna darītava - Vīns.lv
Normunda Labrenča mājas vīna darītava - Vīns.lv
Normunda Labrenča mājas vīna darītava - Vīns.lv Normunda Labrenča mājas vīna darītava - Vīns.lv Normunda Labrenča mājas vīna darītava - Vīns.lv
Madlienas iela 10, Ogre, Ogres nov., Rīgas reģ., LV-5001
mob.:
+371 29415263
(Normunds)
mob.:
+371 29396789
(Vitālija)
Patīk/nepatīk attiecība
6 - patīk, 2 - nepatīk
Apskates saimniecība, ražotne

Apraksts

Vīndaris Normunds Labrencis vīnu gatavo 11 gadus. „VĪNS.LV” gatavotie vīni tirgū tiek piedāvāti ar zīmolu VĪNA CEĻŠ. VĪNA CEĻŠ - simbolizē norises dabā un vīna darītavā, sākot ar pumpuru plaukšanu pavasarī, augļu un ogu nogatavošanos un dabīga kvalitatīva vīna darīšanas procesu.

Īpaši ir izceļams fakts, ka Normunds Labrencis vīnam nepievieno sulfītus, līdz ar to vīni ir dabīgi un dzīvi un viennozīmīgi draudzīgāki cilvēka organismam salīdzinājumā ar lielāko daļu komerciālo vīnu, kam tiek pievienoti sulfīti.

Normunds Labrencis ir pārliecināts, ka arī bez sulfītu pievienošanas var pagatavot kvalitatīvu vīnu, kas saglabā savu kvalitāti uzglabāšanas laikā. Kā apliecinājums tam ir Latvijas vīnu konkursos iegūtās godalgas, kā, piemēram, 2.vieta 2011.gada Latvijas vīnogu vīnu konkursā ar dabiskās fermentācijas dzirkstošo vīnogu vīnu un 1.vieta 2012.gada Latvijas augļu un ogu vīnu konkursā baltvīnu kategorijā ar sauso rabarberu vīnu.

Normunda Labrencis piegādā vīnu restorānam VINCENTS, līdz ar to šos vīnus ir baudījuši un novērtējuši visaugstākā līmeņa ārvalstu viesi, kā piemēram, Igaunijas prezidents Henrikss Ilvess un Gruzijas prezidents Mihails Saakašvili, un tāpat vairāku valstu premjeri un citas augsta līmeņa amatpersonas.

Normunds Labrencis gatavo vīnus no dažādiem Latvijā augušiem augļiem un ogām. Kā populārākie ir minami vīnogu vīns, rabarberu vīns, deserta sarkanie vīni – ķiršu ports, upeņu ports, aveņu ports, kā arī dzirkstošie vīni no rabarberiem, āboliem un vīnogām. Katru gadu notiek nepārtraukts eksperimentu process ar jaunām augļu un ogu kultūrām. Tāpēc iespējams nobaudīt arī dažādus citus vīnus.

Aicinām ciemos visus, kam ir saistošs vīna darītavas process. Mūsu mazajā vīna darītavā var aplūkot visu vīna tapšanas procesu, veikt dažādu vīnu degustāciju un arī iegādāties sev tīkamākos vīnus.

Pakalpojumi

Ekskursijas, gida pakalpojumi
Ekskursija pa darītavu latviešu, krievu, angļu valodā
Ieeja, apmeklējuma maksa
Ekskursija pa darītavu, vīna degustēšana 3 - 4 veidi EUR 4.98/pers.
LVL 3.50/pers.
grupas līdz 20 pers.
individuāli apmeklētāji
Degustācija
Vīna degustēšana porti
vīni
dzirkstošie vīni
Tirdzniecība
Vīni vīnogu vīns
sausais rabarberu vīns
sarkano jāņogu un ērkšķogu vīns
sausais brūkleņu vīns
pussausais balto jāņogu vīns
Deserta sarkanie vīni ķiršu ports
upeņu ports
aveņu ports
vīnogu ports
Dzirkstošie vīni rabarberu dzirkstošais vīns
ābolu dzirkstošais vīns
vīnogu dzirkstošais vīns
905 skatījumi
© 2017 Ceļo Gudri IK. Visas tiesības rezervētas
tel. 29383961, info@celogudri.lv