tel. 29383961 | info@celogudri.lv
 
www.CeļoGudri.lv

Brīnumi Cēsu pusē

1 dienas maršruts
Grupa (20 - 40 pers.)
Amatas nov. Cēsu nov.
Vēlamies Tevi aizvest brīnumainā braucienā uz Cēsu pusi. Tur čalo strauti un ūdens danči vērojami ūdenskritumos. Par meldera arodu un graudu malšanu Tev pastāstīs dzirnavās, savukārt daiļamata meistars izstāstīs visu par seno rotu nozīmi un valkāšanas tradīcijām. Brīnumi Tevi gaida arī maršruta noslēgumā - ļaujies emocijām un priekam dzīvnieku pasaulē, un laidies citos elpu aizraujošos piedzīvojumos.
Apskatīt

Ieskats vēstures līkločos

1 dienas maršruts
Grupa (20 - 40 pers.)
Vecumnieku nov. Bauskas nov. Rundāles nov.
„Ieskats vēstures līkločos” vedīs Jūs pa vēstures pēdām. Ekskursijas laikā būs iespēja iepazīt zemnieka dzīvi senāk un mūsdienās, savukārt Motormuzejā būs iespēja iet cauri laikam un aplūkot senos spēkratus. Ekskursijas noslēgumā aplūkosiet divas Latvijas pērles. Nez kādi vēsturiski stāsti tās mūros paslēpti?
Apskatīt

Izzini nezināmo

1 dienas maršruts
Grupa (20 - 40 pers.)
Limbažu nov. Burtnieku nov. Valmiera
 „Izzini nezināmo” – ekskursijas maršruts ved Jūs pie meistariem, būs iespēja izzināt, piedalīties un pat nogaršot. Ekskursijas laikā būs iespēja uzzināt visu par teātra aizkulisēm un doties izzinošā pastaigā pa Valmieras vēsturisko centru.
Apskatīt

Ņigu ņegu ņam ņam

1 dienas maršruts
Grupa (20 - 40 pers.)
Ķekavas nov.
 „Nigu ņegu ņam ņam” vedīs Jūs pa meistaru pasauli. Šis maršruts spēs priecēt tos kuriem patīk padarboties un apgūt kaut ko jaunu pašiem un tos, kuri mīl iepriecināt vēderu ar kādu gardu našķi.
Apskatīt

Piedzīvojums sākas šodien

1 dienas maršruts
Grupa (20 - 40 pers.)
Valmiera Burtnieku nov.
Ekskursija tiešām izvērtīsies par lielisku un neaizmirstamu piedzīvojumu. Tās laikā izzināsiet Valmieras vēsturisko centru, BMX pasauli, drosminieki varēs pasēdēt uz mūsu BMX divkārtējā olimpiskā čempiona Māra Štromberga velosipēda. Tāpat ikvienu gaida piedzīvojums skrienot pa labirinta taku un spēlējot minigolfu. Taču ekskursijas noslēgumā pārsteigumus būs iespēja atrast dzīvnieku pasaulē.
Apskatīt

Dzīvnieki - cilvēku labākie draugi

1 dienas maršruts
Grupa (5 - 10 pers.)
Ozolnieku nov. Jelgavas nov.
Vasara ir jauks laiks, lai dotos pie dabas krūts un ieelpotu spirdzinošo lauku gaisu, izbaudīto saules staru klātbūtni un atrastu jaunus draugus. Dabu mīl arī dzīvnieki, tāpēc šajā maršrutā aicinām Tevi iepazīt dzīvnieku pasauli. Izstrādājot šo maršrutu, vēlamies Tevi aizvest aizraujošā ceļojumā, kurā stāsti neatkārtosies, bet katrā ciemošanās vietā uzzināsi atšķirīgu un interesantu informāciju. Protams, nekas nevar būt skaistāks par draudzību. Varbūt tieši šī brauciena laikā Tu atradīsi jaunu draugu, ar kuru iemūžināt jaukus mirkļus, kuru pamīļot un uzcienāt ar kādu gardu našķi?
Apskatīt

Ciemos pie meistariem

1 dienas maršruts
Grupa (1 - 5 personas)
Jelgavas nov. Ozolnieku nov.
Vai Tu zini uz ko esi spējīgs?
Šis maršruts Tevi aizvedīs pie dažādiem meistariem, tur Tev būs iespēja nogaršot dažādus meistaru gatavotos našķus, vērot procesu un varēsi tajos piedalīties arī pats. Varbūt, ka pēc brauciena kāds no amatiem kļūst arī par Tavu hobiju?
Apskatīt

Bauskas šarms

1 dienas maršruts
Grupa (1 - 20 personas)
Bauskas nov.
Katrai pilsētai ir savs stāsts, arī Bauskai tāds ir, bet vai Tu to zini?

Aicinām Tevi doties uz senu, skaistu pilsētu izzināt un iepazīt tās vēsturiskos notikumus caur stāstiem, celtnēm, ekspozīcijām un skaistām dabas ainavām. Tai pašā laikā esam paredzējuši jauku izklaidi neparastā pilsētiņā, kur skraida simtiem trušu. Programmas noslēgumā aicinām doties uz lauku sētu, kur uzzināsiet noderīgu informāciju par dabā sastopamiem augiem. Tāpat Tev būs iespēja nobaudīt gardu cienastu, kas pagatavots no lauku labumiem un veltēm.
Apskatīt

Paņem jūru plaukstās un noķer vēju matos!

1 dienas maršruts
Grupa (5 - 20 personas)
Saulkrastu nov.
Aicinām Tevi doties uz pilsētu, kura šķērso ne tikai četras upes, bet, kuras sabiedrotā ir jūra.
Paņem jūru plaukstās un sajūti tās vienreizību un spēku!

Šajā programmā iepazīsim caur izjūtām un stāstiem Saulkrastus, vērosim skaistas dabas ainavas un ielūkosimies velosipēdu vēsturē - aplūkosim plašāko velosipēdu kolekciju, kura veidota 35 gadu ilgā periodā. Mēģināsim caur matu sprogām izlaist spirgto vēju, jājot gar jūras malu zirga mugurā. Paņemsim caur stāstiem un pastaigu līdzi uz mājām - atmiņas, daļiņu saules un jūras smilšu graudiņus.

Novēlam ikvienam jauku ceļojumu un galvenais, neaizmirstiet paņemt līdzi draisku, pacilātu un jauku garastāvokli!
Apskatīt

Pretī pirmajiem vasarraibumiem

1 dienas maršruts
Ceļotāji (1 – 5 personas)
Ķekavas nov.
Esam sagaidījuši pavasari, saulīte sāk sildīt, tāpēc gribas izrauties no telpām un vairāk laiku pavadīt dabā. Ne tikai daba piedzīvo pārmaiņas pavasarī, bet arī cilvēku pārņem patīkamas sajūtas. Esam izstrādājuši jauku brīvdienu programmu, kurā būs iespēja relaksēties aktīvākās nodarbēs kā arī padarboties un uzmeistarot kaut ko sirdij tīkamu un noderīgu. Plānojot šo maršrutu, esam izraudzījuši tieši tās vietas uz kurām var doties ne tikai grupās, bet divatā. Dāvā prieku un emocijas ceļojumā, ķerot pirmos pavasara saules starus!
Apskatīt
© 2017 Ceļo Gudri IK. Visas tiesības rezervētas
tel. 29383961, info@celogudri.lv