tel. 29383961 | info@celogudri.lv
 
www.CeļoGudri.lv

Latvijas vērtības

1 dienas maršruts
Grupa (10 – 50 personas)
Limbažu nov. Burtnieku nov. Smiltenes nov.
Latvijas vērtība ir cilvēki. Latvietim ir čaklas, veiklas rokas un strādāt griba, tāpēc tiek radītas patiesi oriģinālas, praktiskas lietas, kādas citur nekur nevar atrast! Ceļojuma programma paredz interesantu saimniecību un meistara darbnīcu apskati un procesu izzināšanu. Meistari ekskursijas laikā dalīsies ar savām zināšanām par ikdienas procesiem. Saimnieki demonstrēs savas prasmes un ļaus arī Tev izmēģināt savu roku veiklību un prasmi. Veidosim māla podus, cepsim īstu maizi, baudīsim iecienīto Valmiermuižas alu un priecēsim vēderus ar dažnedažādām gardām un veselīgām lietām.
Apskatīt

Ceļā pēc piparkūkām

1 dienas maršruts
Grupa (1 - 15 personas)
Ogres nov.
Baraucam pēc Ķeipenes piparkūkām! Tās ir tik gardas un kraukšķīgas, bet reizē arī skaisti mākslas darbi. Lai ceļš nebūtu vienmuļš un garlaicīgs, pārsteigumi Jūs gaida visā ceļa posmā.

Ogres novadā dzimst grezni māla trauki, pētīta un atklāta tiek zvaigžņotā debesu sega. Taču kino stacija ļauj satikt pasaulslavenos kino celmlaužus un iepazīt kino dižgara - režisora Sergeja Eizenšteina personību un pasauli. Te mīt varenā haskiju "banda", lai kopā dotos elpu aizraujošos izbraucienos pa meža ielokiem.

Piedzīvojumi nav jāmeklē tālu, paveries apkārt un ieraudzīsi tos tepat soļa attālumā!
Apskatīt

Darba diena kā piedzīvojums

1 dienas maršruts
Grupa (1 - 25 personas)
Baldones nov. Ķekavas nov. Salaspils nov.
Neticami, bet arī darba diena var pārvērsties par patīkamu piedzīvojumu. Piedzīvojumā nevar iztikt bez kārtīgas plezīra - izzini bišu dzīvi, paglaudi mazo radībiņu un uzzini visu par procesu kā medus nonāk līdz cilvēku vēderiem. Ceļo un uzzini par pirmo cilvēku ienākšanu Latvijā, izzini noslēpumaino un pārsteigumu pilno zvaigžņu segu kopā ar profesionāļiem. Noslēgumā baudi īstu lauku idilli un smelies mieru no dabas.

Apskatīt

Rudens prieki zelta lapās

1 dienas maršruts
Ģimene (2 pieaugušie un 1 – 3 bērni)
Tērvetes nov.
Cilvēkam vajag pavisam maz, lai justos laimīgs. Dažkārt liels saviļņojums rodas no pavisam mazām lietām. Mēs piedāvājam doties kopā ar ģimeni izbaudīt rudens priekus pie dabas krūts kopā ar raganiņu, meža gariņiem, un putnu dziesmām. Atceries - mežā nav steigas! ;)
Tas vēl nav viss, saka, ka mīlestība iet caur vēderu - pārsteidz sevi ar gardām Latvijas platuma grādos augušām vīnogām.
Apskatīt

Cēsu senatnīgais valdzinājums

1 dienas maršruts
Grupa (10 – 50 personas)
Cēsu nov.
Cēsis ir ne tikai viena no vecākajām, bet arī latviskākajām pilsētām. Krāšņām dabas ainavām un vēstures liecībām bagāta, tā iemieso intriģējošu senatnes garu un mūsdienīgu pašapziņu. Ielūkosimies vēstures notikumos, izbaudīsim nesteidzīgu gājienu pa Cēsu vecpilsētu un palūkosimies uz Cēsu torņiem caur baznīcas torņa lodziņu.
Apskatīt

Uz Smilteni pēc latviskā

1 dienas maršruts
Grupa (10 - 20 personas)
Smiltenes nov.
Vai Tu zināji, ka Smiltene ir latviskākā vieta Latvijā?
Lai par to pārliecinātos, Tev jābrauc paciemoties! Atbraucot pavadīsi lielisku dienu latviskā noskaņojumā.
Apskatīt
© 2017 Ceļo Gudri IK. Visas tiesības rezervētas
tel. 29383961, info@celogudri.lv