tel. 29383961 | info@celogudri.lv
 
www.CeļoGudri.lv

Mūsu pakalpojumi

Ceļojumu plānošana

Ikviens, kurš kaut reizi ir plānojis savu brīvdienu vai atvaļinājuma izbraucienu, zinās, ka tas ir ļoti laikietilpīgs process.

Nav viegli izvēlēties atpūtas vietu, piemēram, pirti vai viesu namu. Vēl sarežģītāka ir maršruta izveide, kas ietver gan atpūtas un apskates vietas, pusdienošanas iespējas un arī naktsmītnes. Tas aizņem daudz vairāk laika, jo ir jāiepazīst atpūtas iespēju piedāvājums, jāprecizē cenas un pirms izvēles izdarīšanas jāņem vērā objektu atrašanās vietas, lai gala maršruta ceļš būtu optimāls.

Mēs – „Ceļo Gudri” - ik dienu dodamies izbraucienos un iepazīstamies ar atpūtas vietu piedāvājumu, aplūkojam tās klātienē un izvērtējam to piedāvājumu. Iegūtā pieredze un redzētais ļauj mums veidot aizraujošas ceļojumu programmas.

Mēs varam Jums palīdzēt – ieteikt, izplānot, izstrādāt un noorganizēt Jūsu pasākumu!

Kopā ar mums ceļošana izvērtīsies par aizraujošu un neaizmirstamu piedzīvojumu.

Ceļo Gudri – ceļo ar prieku!

Mēs piedāvājam:

  • Izstrādāt Individuālu maršrutu – izstrādāsim maršrutu atbilstoši Jūsu vēlmēm. Vērā ņemsim vēlmes gan par cilvēku skaitu, pasākuma tematiku, gan arī vēlamo ceļojuma virzienu un ilgumu.
  • Noorganizēt ekskursijas braucienu – noorganizēsim braucienu atbilstoši Jūsu vajadzībām. Mēs sadarbojamies gan ar gidiem, gan ar transporta pakalpojumu sniedzējiem. Ekskursijas organizēšanā ietilpst jūsu apmeklējuma laika saskaņošana ar atpūtas un apskates vietām kā arī naktsmītņu rezervācija.
PS. Ceļo Gudri neslēdz nomas līgumus un neuzņemas atbildību par trešās personas mantu.
© 2017 Ceļo Gudri IK. Visas tiesības rezervētas
tel. 29383961, info@celogudri.lv