tel. 29383961 | info@celogudri.lv
 
www.CeļoGudri.lv

Par projektu

Ceļojuma plānotājs „Ceļo Gudri” veidots kā ērts palīgs ceļojumu un brīvdienu braucienu plānošanai, kā arī atpūtas vietu meklēšanai.

Mūsu misija:

Izstrādāt kvalitatīvu produktu tūristiem un ceļotājiem – ceļojumu programmas - maršrutus pa Latviju. Pilnveidot mājas lapas saturu ar kvalitatīvu un aktuālu informāciju, personīgi iepazīstot Latvijas tūrisma plašo piedāvājumu.

Ceļojumu plānotājs „Ceļo Gudri” apkopo un klasificē informāciju par tūrisma iespējām Latvijā. Šobrīd datubāzē ir apkopoti vairāk nekā 9000 objektu un informācija par tiem tiek aktīvi papildināta ar attēliem, aprakstiem, objektu pakalpojumu izklāstu un kontaktinformāciju. Informācija tiek atspoguļota tā, lai tā būtu noderīga, ērti atrodama un viegli saprotama, plānojot ceļojumu.

Atpūtas vietu piedāvājums tiek apskatīts un precizēts tiekoties klātienē. Tādēļ Latvijas apceļošanā iekrātā pieredze, redzētais un iepazītais ļauj izplānot interesantas un aizraujošas ceļojumu programmas - maršrutus.

Ceļojumu programmas – maršruti tiek plānoti kā pilnvērtīgs un pašpietiekams materiāls, kurā ietverta visa potenciālajiem tūristiem nepieciešamā informācija, sākot ar atpūtas un apskates vietu uzskaitījumu, ceļojuma aprakstu un izmaksām līdz pat plānotajam ceļa garumam, ieteicamajam apģērbam un nakšņošanas iespējām. Ir pieejams arī maršrutu programmas attēlojums uz kartes. Ceļojumu programmas – maršruti satur kontaktinformāciju, kas ir nepieciešama tūristiem, lai varētu sazināties ar atpūtas vietām gan brauciena organizēšanas, gan – pašas ceļošanas laikā.

Kā savus galvenos mērķus esam izvirzījuši:

  1. Popularizēt un veicināt tūristu kustību uz lauku rajoniem, veicinot ilgstošu tūristu uzturēšanos Latvijā;
  2. Apkopot un uzturēt informāciju par tūrisma iespējām Latvijā;
  3. Radīt mājaslapu, kura kalpo kā palīgs ceļojumu plānošanas darbos;
  4. Popularizēt ceļojumu galamērķus ārpus galvaspilsētas, neaizmirstot par atpūtas un izklaides iespējām Rīgā.

Izvirzīto mērķu sasniegšanai esam apņēmušies apzināt Latvijā esošos tūrisma objektus un veidot pilnvērtīgas ceļojumu programmas - maršrutus.

Ceļo Gudri – ceļo ar prieku!

© 2017 Ceļo Gudri IK. Visas tiesības rezervētas
tel. 29383961, info@celogudri.lv