tel. 29383961 | info@celogudri.lv
 
www.CeļoGudri.lv

Ceļo Gudri aicina apmeklēt tūrisma izstādi - gadatirgu "Balttour 2012"

Ceļo Gudri logo
Ceļo Gudri logo
Apskates saimniecība "Adzelvieši"
Apskates saimniecība "Adzelvieši"
Foto galerija
Vieta: Ķīpsalas iela 8, Rīga, Rīgas reģ., LV-1048
Autors: I. Paikena, Ceļo Gudri, www.celogudri.lv

Šī gada 10. līdz 12. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā (Ķīpsalas iela 8, Rīga) norisināsies 19. starptautiskā tūrisma izstāde - gadatirgus „Balttour 2012”. Pirmo reizi Balttour izstādē varēs satikt ceļojumu plānotāju „Ceļo Gudri”. Plānotājs iepazīstinās ar jaunāko projektu – izstrādātiem ceļojumu maršrutiem. Ikviens apmeklētājs tiks izvests cauri Vidzemes līkločiem caur garšu prizmu.

Līdz šim Ceļo Gudri aptvēris Latvijas plašo tūrisma piedāvājumu. Mājaslapā ikviens ir varējis meklēt atpūtas vietu savam brīvdienu braucienam. Ir arī sagatavots jauns projekts – „Ceļojumu maršruti”, kura uznāciens ieplānots izstādes laikā.

Ceļojumu maršruti ir izstrādāti maršruti ceļošanai un katrs no tiem ir Ceļo Gudri izplānots, izstrādāts un dzīvē pārbaudīts. Ceļo Gudri komanda ir devusies pie katra no programmā ietvertajiem objektiem, noskaidrojusi to aktuālo, interesanto un specifisko piedāvājumu un pārliecinājusies, ka vieta ir atbilstoša tūristu uzņemšanai. Maršrutos ir atrodama pilnīga informācija, kas nepieciešama, lai ikvienam ceļotājam brauciens pārvērstos par iespaidu un emocijām bagātu piedzīvojumu.

Jau izstādes laikā Tev būs iespēja caur garšu prizmu izbaudīt braucienu uz Vidzemes pusi.

Kopīgi ciemosimies Ingrīdas Žagatas keramikas pasaulē, baudīsim Adzelviešu sētā ražotos našķus. Mūsu ceļš turpināsies uz Valmiermuižu, kur baudāms lieliskais un tautā iecienītais Valmiermuižas alus. Ar to mūsu piedzīvojums nebeigsies, jo arī lauku māja „Donas” būs atsūtījusi savu maizes smaržas un garšas pasauli.

Izstādes laikā Tev būs iespēja nobaudīt visus šos labumus. Bet patiesu iespaidu gūšanai pēc izstādes šis un arī citi maršruti būs pieejami  mājaslapā www.celogudri.lv ar detalizētu informāciju, lai varētu doties jebkurā brīdī ceļojumā un to izbaudītu.

Izstādes norises laiks:
10. februāris plkst. 10.00–13.00 (profesionāļiem)
10. februāris plkst. 13.00–19.30
11. februāris plkst. 10.00–18.00
12. februāris plkst. 10.00–17.00

Biļešu cenas:
10. februārī 11.00–13.00 (profesionāļu diena) – Ls 7,50
Pieaugušajiem – Ls 2,50
Skolēniem, pensionāriem – Ls 2,00
Līdz 7 g. vecumam – bez maksas!

Tiekamies izstādē!:)

© 2017 Ceļo Gudri IK. Visas tiesības rezervētas
tel. 29383961, info@celogudri.lv