tel. 29383961 | info@celogudri.lv
 
www.CeļoGudri.lv

Ceļo Gudri izstrādā ceļojumu maršrutus pa Latviju

Ceļo Gudri izstādē "Balttour 2012"
Ceļo Gudri izstādē "Balttour 2012"
Ceļo Gudri izstādē "Balttour 2012"
Ceļo Gudri izstādē "Balttour 2012"
Foto galerija
Autors: I. Paikena, Ceļo Gudri, www.celogudri.lv

Starptautiskās izstādes „Balttour 2012” laikā, kas norisinājās 10. – 12. februārim izstāžu centrā Ķīpsalā, ceļojuma plānotājs Ceļo Gudri izstādes apmeklētājus iepazīstināja ar saviem pirmajiem izstrādātajiem ceļojumu maršrutiem.

Koši zaļajā stendā ik brīdi viesojās apmeklētāji, kuri atzinīgi novērtēja Ceļo Gudri paveikto. Cilvēki bija priecīgi, ka turpmāk pašiem nebūs jāmeklē, jāiedziļinās tūrisma plašajā piedāvājumā. Tagad varēs izvēlēties kādu no gatavām programmām un bez raizēm izbaudīt savu brīvdienu braucienu.

Sadarbībā ar Valmiermuižas alu, keramikas darbnīcu „Cepļi”, lauku māju „Donas” un ZS „Adzelvieši” izstādes laikā  bija iespēja caur garšu, tausti un smaržu izbaudīt vienu no maršruta programmām – Latvijas vērtības. Apmeklētāji tika cienāti ar sarūpētiem našķiem – alu, mājās ceptu maizi, kaņepju aizdaru un tas viss tika pasniegts skaistos keramikas traukos.

Šobrīd mājaslapā www.celogudri.lv ir aplūkojami jau gatavi maršruti un maršrutu saraksts ik pa laikam tiks papildināts ar jauniem. Plānotās programmas būs dažādas un tās tiks veidotas pa visiem Latvijas novadiem.

Tāpat uzņēmums piedāvā grupu un individuālo ekskursiju organizēšanu. Šādu iespēju var izmantot ikviens, kam tuva ceļošana pa Latviju.

Ceļo Gudri – ceļo ar prieku!;)

© 2017 Ceļo Gudri IK. Visas tiesības rezervētas
tel. 29383961, info@celogudri.lv