tel. 29383961 | info@celogudri.lv
 
www.CeļoGudri.lv

Ceļo Gudri uzsācis sadarbību ar Valsts izglītības satura centru

Ceļo Gudri logo
Ceļo Gudri logo
Foto galerija
Autors: I. Paikena, Ceļo Gudri, www.celogudri.lv

Šobrīd apzinām atpūtas vietas, kuras uzņem vai vēlas uzņemt nometnes, iekļaujot tās mūsu jaunajā mājas lapas sadaļā. Šajā sakarā esam izveidojuši sadarbību ar Valsts izglītības satura centru, kuram nodrošinām pieeju šai informācijai.

Rīkojot nometnes, organizatori bieži saskaras ar problēmu, ka apgrūtinoši ir atrast atbilstošu vietu nometnes rīkošanai. Sakarā ar to esam izstrādājuši jaunu mājas lapas sadaļu "Uzņem nometnes". Šajā sadaļā ievietojam objektus, kuri vēlas sadarboties ar nometņu organizatoriem un vēlas uzņemt pie sevis nometnes.

Šī informācija ir ļoti būtiska nometņu organizatoriem, tāpēc esam uzsākuši sadarbību ar Valsts izglītības satura centru, kurš izstrādājis mājas lapu www.nometnes.gov.lv. Šajā mājas lapā atrodama visa nepieciešamā informācija par nometnēm, nometņu organizēšanu, kursiem utt. Sadarbībā ar mums šajā mājas lapā ir izstrādāta jauna sadaļa "Objekti nometņu organizēšanai", kurā informāciju nodrošinām mēs - Ceļo Gudri.

Aicinām būt atsaucīgus tos objektus, kuri pie sevis jau uzņem nometnes vai vēlas šādu iespēju nodrošināt, lai mēs arī Jūsu objektu varam iekļaut sarakstā! Lūdzam Jūs sazināties ar mums – e-pasts info@celogudri.lv vai tālr. 29383961!

© 2017 Ceļo Gudri IK. Visas tiesības rezervētas
tel. 29383961, info@celogudri.lv